S čím vám mohu pomoci

Podpora zdraví, péče o psychiku a tělo,
znovunalezení radosti a své podstaty, vnitřní životní harmonie,
osobní rozvoj, přírodní léčení
a moje srdcovka Bachovy květové esence
– dary přírody, které skutečně léčí…

S čím vám mohu pomoci

Podpora zdraví, péče o psychiku a tělo,
znovunalezení radosti a své podstaty, vnitřní životní harmonie,
osoabní rozvoj, přírodní léčení
a moje srdcovka Bachovy květové esence
– dary přírody, které skutečně léčí…

služby_Míša Fialová

Vyberte si

Bachova květová terapie s psychoterapií

Psychoterapie
a poradenství

Energetické ošetření těla

Doprovázení

Bachova květová terapie

Bachova květová terapie je moje srdcovka téměř 20 let. Důvod je prostý. Jako jedna z mála přirozených, bezpečných metod mě na vlastní kůži opravdu přesvědčila o svých uzdravujících účincích.
Je to dokonalá, a přitom velice jednoduchá, jemná péče, která pomáhá navracet zdraví, vnitřní rovnováhu, léčí příčiny nemocí, ne následky.

Bachovy květové esence jsou dary přírody, které skutečně léčí.

Tato přírodní terapie používá „esence“ – výluhy květů nejedovatých, divoce rostoucích rostlin a stromů. Najdeme v ní i vodu z léčivých pramenů. Celkem je k dispozici 38 esencí, které odpovídají jednotlivým psychickým stavům. Dá se s jistotou říci, že na každý možný “negativní” stav, máme příslušnou esenci – lék.

39. esence, nazvaná jako krizová, je jediná kombinace – směs 5ti esencí navržená zakladatelem této terapie dr. Edwardem Bachem. Používá se v krizových situacích a patří k základnímu vybavení například u britské policie, která spoléhá na její účinnost v krajních situacích.

Květové esence pro děti, dospělé i domácí mazlíčky

Bachovy esence může kdokoliv. Děti, dospělí, domácí zvířata, dokonce i rostliny.  Jsou tu pro každého, kdo věří v moc a sílu přírody. Stačí si uvědomit pouhý fakt, že bez ní bychom neexistovali ani my lidé… 

Tyto zázračné esence míchám podle originálních postupů více jak 15 let na míru přesně podle potřeb a stavu konkrétního člověka a musím říct, že jejich léčivá síla je neskutečná 💫 

Pohladí Vaši duši, zharmonizují Vaše emoce. Podpoří Vás v jakékoliv náročné emoční situaci, jako je stres, vyčerpání, rezignace, vyhoření a deprese. Dokáže účinně a rychle pomoci s různými traumaty, strachy, úzkostmi, nervozitou, vztekem, lítostivostí a s dalšími “negativními” stavy a prožitky. 

Těším se na Tebe ♥

Psychoterapie a poradenství

Díky svému vzdělání a hlavně profesní činnosti zdravotní sestry a speciálního pedagoga jsem se stále více potkávala s dětmi i dospělými, kteří potřebovali především pomoc psychologickou a psychoterapeutickou. Někoho, kdo je nejen vyslechne, ale i povzbudí, obejme a pochopí… Vypadá to mnohdy jako nic, ale pro člověka jsou to v dané situaci chvíle, které pro něj znamenají úplně všechno. Péče o člověka je a vždy byla mým posláním. Je to něco, co bylo a je v lidství  potřeba.

Jsem velmi vděčná, že mohu tuto službu nabídnout i já. Pomohlo mi k tomu nejen psychologické a terapeutické vzdělání a praxe, ale i mé dary a dovednosti v podobě otevřenosti, soucitu, laskavosti, vnitřní moudrosti a odhodlaní tvořit radostnější životy a budoucnost nás všech.

Těším se na Tebe ♥

Energetické ošetření těla

Energetickým ošetřením těla napomáhám nastolit regeneraci a sebeuzdravovací mechanismy. Díky energetickému pročištění a podpoře se více pak dostáváme ke své Božské podstatě a poznáváme skutečnou lásku a radost ve svém bytí… ❤️ 

Těším se na Tebe ♥

Doprovázení

Naslouchání a nasměrování jsou nezbytné součásti každé osobní nebo telefonické konzultace. 

Také provázím ženy i muže při procesu umírání a svým laskavým působením pomáhám duším odejít v lásce, v harmonii a klidu, namísto strachu, lítosti a smutku 🖤

Jsem tu pro Tebe ♥

Kde se můžeme setkat?

Osobní setkání a rozhovor je v mém oboru nejlepší forma pomoci.

Online svět je pro mě v roli pomocné ruky,
jak být blíž i Vám vzdálenějším…

Osobně se můžeme setkat u mě doma v Borové u Poličky, kde vás ráda opečuji.

Bachovky květové esence na míru si odnesete rovnou z konzultace domů. 

Online konzultace z pohodlí Vašeho domova

probíhá telefonicky, přes Skype, Messenger, Zoom,
podle toho, co vám víc vyhovuje…

Bachovky posílám poštou rovnou k vám domů.

Poradenství a terapie se mnou jsou laskavé,
nehodnotící, s respektem a s úctou k druhému.

Ráda jdu do hloubky a na vše nahlížím komplexně, aby uzdravení bylo dlouhodobé, dostavil se trvalejší pocit spokojensoti a štěstí.

Člověk sám zvládne hodně, ale ve spojení může zvládnout ještě víc…