Reference,

aneb Jak mé služby hodnotí mí milí klienti?

Lucie Němcová

„ Hezký večer všem, Míšu jsem poznala na doporučení vloni v létě. Hned po prvním setkání jsem měla pocit, že se známe už dlouho… Nedá mi se zde nepodělit o svoji skvělou zkušenost s Bachovými esencemi a ještě úžasnější Míšou, která vždy poradí a pomůže. Moc Ti děkuji Míšo. ”

Vendula Hadová Sobotková

Krásný den všem,
chtěla bych se s Vámi podělit o mimořádný citát a zkušenosti s Bachovými esencemi:

„ Nikdy nelituj, že jsi v životě někoho potkal.
Dobří lidé Ti dají radost.
Špatní lidé Ti dají zkušenost.
Ti nejhorší Ti dají lekci a Ti nejlepší krásné vzpomínky.

Jsem obyčejná žena, která se potýkala celý život s emocemi,
křivdami a nedostatky jako každý.

Po nemoci Covid jsem se nechala dobrovolně naočkovat vakcínou a začala mít viditelné zdravotní problémy.
Byla jsem zoufalá, nešťastná a věčně ubrečená.
Až jednoho dne jsem viděla plakát o přednášce Míši Fialové,
věděla jsem, že tam musím jít.

Nic není náhoda. Po přednášce jsem se objednala a při moji první návštěvě jsem vyprodukovala tolik slz, že ani nevím, kde se tolik vody ve mně vzalo. Bachovy esence mně začaly fungovat už první týden, najednou jsem přestala všechno řešit, zklidnila jsem se a můj zdravotní stav se začal zlepšovat.
Bachovy esence beru stále a přihlásila jsem se do kurzu, na který se moc těším.
Dnes je to asi půl roku od první návštěvy u Míši Fialové a jsem moc ráda, že tento dobrý člověk mi přinesl radost, kterou jsem dlouho postrádala, za což jí moc děkuji. S přáním krásně prožitých dnů. ”

Jana Petržálková

Ahoj Míšo 🙂 Nejdříve bych ti chtěla mooc a mooc poděkovat.…od středy poctivě kapu a cítím se fakt hezky a v podstatě jsem za tu dobu ani jednou nebrečela .…Což je u mě velký úspěch 🙏 Děkuju Míšo ❤️ Nicméně Míšo, jak jsi říkala, že mám kapat třeba 6x i 7x denně (aspoň do neděle), tak já s těmi kapičkami strašně “zamávala” a jsem teď na té hladince, že už bych tě chtěla mooc poprosit o další 🙏 Dokonce jsem zvládla i s “grácií” rozhovor se svojí těhotnou kamarádkou…Ze začátku to bylo trochu malinko zvláštní, ale nakonec moc fajn 🙏 Takže mám velkou radost… Jakože občas se mi oči zalejou…ale není to žádný ustavičný a dlouhý pláč.… Prostě paráda.…fakt je mi moc hezky… Děkujuu mooc a jdu si zase kapnout ❤️

Lucie K.

„ Míša je v první řadě moje kamarádka, naše přátelství si fakt užívám. A co mě na ní baví? Její cesta životem, to že se nevzdává a jde si za svým a jen tak se nějakého kopance nezalekne. Zkoumá, proč se jí věci dějí, tak jak se dějí, zkoulmá jejich podstatu. Aby se člověk mohl posunout, vyřešit své problémy, tak právě toto je jeden z hlavních předpokladů, a právě to Míša umí. Proto je pro mě jako terapeut důvěryhodná. Bachovy esence jsou už jen velký bonus navíc. ”

Kateřina Stodolová

„ Ahoj Míšo, musím Ti jeste jednou poděkovat, je mi uz mnohem líp, kapu už 2. skleničku …

Ahoj Miso, chtela jsem Ti jeste jednou podekovat za ten vcerejsek,nejen za bachovky,ale take za popovidani a pochopeni. A kapu,poctive a vic a nevim,jestli je tak rychly ucinek,ale citim mirnou ulevu a byla jsem dnes i celkem funkcni.
Tak dekuju, dekuju. ”

Marie Lišková

Všechno je tak, jak má být 

„ Po Bachovkách pokukuju už pár let.. Po očku sleduju pár míst na internetu a kromě toho, že je to jakási vodička z rostlin a pomáhá hlavně s vyrovnáváním emocí, o nich moc nevím… Ale celou tu dobu nějak intuitivně vím, že to bude pro mě, že mě to k nim táhne 

A teď už vím, proč jsem se k jejich užívání nikdy neodhodlala, proč tam nebyl ten poslední krok a zůstala jsem jen u sledování stránek.. Protože pak jsem shodou několika neplánovaných událostí potkala Míšu, která se paradoxně ozvala mně s prosbou o pomoc…

Věděla jsem, čemu se věnuje a během pár chvil jsem věděla, že to je ono… Že mi právě život poslal nejen Bachovky, ale hlavně člověka, který ve mně vzbuzuje důvěru, zájem, odbornost a úžasné osobní kouzlo 

Má cesta s Bachovkami a s Míšou budiž odstartována a mám z obojího velkou radost. ”

Léňa Kejzlarová

„ Musím se přidat ke sdílení mé cesty, která spojuje Bachovy květy a jeden lidský květ, kterým je Míša. Nejdříve jsem poznala Míšu a až po určitém dozrání jsem se dostala ke květinovým kapičkám. Dovedlo mě k nim mé miminko, které je nyní ještě mojí absolutní neoddělenou součástí a vše prožívá na tisíc procent semnou. Jak to tak bývá, těhotenství mi začalo otevírat mé “Pandořiny skřínky” a v ustání toho koktejlu emocí mi velice pomáhají Bachovky. Navíc když mi Míša povídá o spojení účinku určitého květu a propojí to s tím jak se květ chová i v přírodě, je to pro mě úplně neskutečné a tak skutečné zároveň. Už jen takovéto zamyšlení o vizuálnosti květů mě dostává do tady a teď. ”

Jana Paulíčková Vlčková

„ Co pro mne znamená Míša a její „Bachovky“?
třeba:
Modřín – který mi dává odvahu vyslovit svůj názor
Slívu – která mi pomáhá  upouštět moje emoce postupně
Vodu z léčivých pramenů – která mi pomáhá neulpívat na detailech
Zeměžluč – která mne učí nastavovat si hranice
Netýkavku – která uklidňuje moji impulsivitu  a podrážděnost
Jedlý kaštan – díky kterému občas konečně vídávám světlo na konci tunelu
Devaterník – který mi pomáhá s mými extrémními strachy o zdraví syna
Plané jablko – díky kterému se přestávám upozaďovat
Cesmínu – která otevírá mé zraněné srdce
….a spoustu dalších a dalších bylinek……..
Díky MÍŠO a díky, díky, díky milé „BACHOVKY“!!!!! ”

Káťa