4týdenní praktický online kurz

Bachovy květové esence
v každodenním životě

aneb
Jak zvládnete pomoci sobě i svým blízkým,
když se dostaví napětí, obavy, vyčerpání

ZAČÍNÁME 1. května 2023!

Prodej kurzu je momentálně
uzavřen.

Chceš jemně, ale efektivně stabilizovat své emoce? Chceš se prostě cítit lépe?

Je ti blízké přírodní léčení a ráda bys ho efektivně a prakticky využívala ve svém životě?

Chceš zpátky svou duši plnou života a radosti?

Ráda bys uměla pomoci s negativním prožíváním i svým dětem, partnerovi, rodině, blízkým přátelům?

Pokud ANO, pozvi do svého života jedinečný, jednoduchý systém přírodního léčení a dovol si s jeho pomocí znovunalézt vnitřní harmonii a klid. Protože cesta začíná uvnitř …

Co Ti kurz přinese?

rychle, sebejistě a samostatně si poradíš v náročných emočních situacích, pomůžeš sobě i svým blízkým ke zklidnění a podpoře psychiky
budeš mít po ruce první pomoc a budeš ji umět použít
dlouhodobě ušetříš za opakované konzultace a míchání lahviček, budeš si umět poradit sama

Jaké jsou přednosti Bachovy květové terapie?

přírodní, jemné léčení – jedná se o květové esence z nejedovatých stromů, keřů a rostlin

bezpečné – nejedná se o žádnou chemii, nehrozí návyk

účinné – léčí se příčina, nikoliv následek, proto je Bachova terapie velmi efektivní jak z krátkodobého, tak z dlouhodobého hlediska — uzdravuje akutní i chronické psychické výkyvy a potíže

snadné – žádné kontraindikace, žádné omezení, lehké užívání a příprava

dostupné – originální Bachovy květové esence se dají snadno na našem trhu objednat (po jednotlivých lahvičkách, nebo i jako celou kompletní sadu)

Míša Fialová

“Bachovky promění a projasní tvé dny.”

Pečuj o sebe tím nejjednodušším způsobem,
aby tvoje duše zářila.

Pokud ti tohle všechno dává smysl,
praktický online kurz

Bachovy květové esence
v každodenním životě

je tu pro tebe.

Kurz je pro každého, kdo chce umět využívat léčivou podporu 39 Bachových květových esencí.

* Kdo chce začlenit do své domácí lékárničky účinná přírodní léčiva pro ošetření běžných stresových situací jako je např.:

napětí, podrážděnost

přetíženost, zahlcenost

mentální i fyzická únava

strach, úzkost

nejistota, nerozhodnost

přecitlivělost, lítostivost

vztek, pocit viny

neschopnost říct ne

* Kdo chce uzdravovat dlouhodobé a hlubší psychické potíže jako jsou:

paniky, děsy, fobie

apatie, rezignace, vyhoření

beznaděj, zoufalství

psychická traumata, šok

deprese

… a díky nim mít možnost se zcela vyhnout či snížit míru návykových klasických psychofarmak. 

*Kdo chce používat Bachovy květové esence preventivně a udržovat si tak emoční a mentální vyrovnanost.

Co tě v kurzu naučím?

Seznámíš se se všemi Bachovými květovými esencemi tak, aby ti byly jasné jejich základní vlastnosti a užití.

Budeš vědět jaké esence vybrat na konkrétní negativní emoční a mentální stavy.

Dokážeš rozpoznat rozdíly mezi jednotlivými esencemi.

Objevíš pozitivní potenciál každé esence.

Zvládneš namíchat krizovou směs pro první pomoc.

Zkrátka tě naučím pracovat s esencemi tak, aby se mohly stát tvojí každodenní podporou ve vypjatých situacích a emočně náročných stavech.

I ty dokážeš být tím nejlepším terapeutem
pro sebe i své blízké.

Jednotlivé moduly

1. + 2. týden

Teoretická část

Abys uměla esence 100% využít a vždy sáhla po té správné, v prvních 2 týdnech ti představím Bachovu terapii, život
Dr. Edwarda Bacha a všech
39 květových esencí — základní informace k jejich účinkům, využití.

3. + 4. týden

Praktická část

Abys dokázala vždy poznat, kterou esenci vybrat, naučím tě umění správného výběru esencí na konkrétní negativní emoce, potrénujeme výběr esencí pro skutečné příklady ze života, dostaneš návod na přípravu užívací lahvičky.

5. týden

Bonusový týden — závěrečná část

Aby sis utřídila znalosti nabyté z kurzu, je tu pro tebe shrnutí, zhodnocení a prostor na dotazy a sdílení. Součástí je i doporučená literatura a odkazy na nákup esencí a dalšího příslušenství.

Kurz je vhodný, i když nemáš žádné zkušenosti s Bachovkami!

V kurzu dostaneš základ — všechny potřebné informace a dovednosti pro pochopení a následné praktikování Bachových esencí pro své denní potřeby.

Dárek ke kurzu

Online přednáška na téma “ŽIVOTNÍ KRIZE jako ŠANCE pro tebe” 

Kurz je na 4 týdny
+ 1 týden bonusový

Dostaneš přístup do členské sekce, kde bude veškerý obsah – každý týden se zveřejní okruhy, jednotlivé lekce.

Každé pondělí ti přijde email s informacemi, co se ten týden budeme učit.

Kurz bude obsahovat 4 společná setkání, kde se uvidíme naživo (přes Zoom).

Budeme se setkávat i ve facebookové skupině, která je uzavřená a jen pro účastníky kurzu.

V kurzovní fb skupině bude moje osobní podpora, budeme sdílet a radit si, budu ti ve skupině plně k dispozici a odpovídat na tvoje dotazy.

Všechny zásadní informace ti předám i v PDF podobě, takže je budeš mít po ruce kdykoliv do nich budeš potřebovat nahlédnout. Ke každému videu náleží i audio nahrávka.

A pokud ještě váháš, chci ti říct, že Bachovy květy jsou pomoc přírody i pro tvoje děti (dokonce i pro domácí mazlíčky).

Jak můžeme pomoci dítěti, které ve svých pocitech není šťastné, ztrácí se? Jeho emoce jsou silné a stále se opakují?
Jednou z možností je využít pozitivní potenciál 39 Bachových květových esencí, které Tě mohu
naučit. 

Prodej kurzu je momentálně uzavřen.

„ ​Jakmile se rozzáří Tvé vnitřní světlo
– všechno je možné. ”

Alberto Villoldo
Míša Fialová

Kdo tě kurzem provede?

Mgr. Míša Fialová

Jsem vděčná máma tří krásných dcer a manželka, zdravotní sestra, speciální pedagog, certifikovaná terapeutka, ale hlavně milovnice přírody a životních příběhů.

Vnímám, že naslouchat druhému a pečovat o duševní zdraví člověka je velice důležité.  Stejně jako komplexní přístup k člověku — k jeho osobnosti, duši, tělu, zdraví a nemoci. 

Pomocí Bachovy květové terapie a psychoterapie pomáhám lidem znovunalézat vnitřní stabilitu a radost    v jejich životě. 

Věřím, že psychická vyrovnanost jde ruku v ruce s dobrým fyzickým zdravím.

Díky Bachovkám namíchaných na míru jsem pomohla stovkám dětem a dospělým s nejrůznějšími psychickými a fyzickými potížemi.

V současné době lektoruji i online kurzy Bachových esencí a sebepoznávací kurzy.

I tebe ráda podpořím na cestě ke spokojenosti…

Těším se na tebe ♥

let zkušeností s Bachovými esencemi

namíchaných lahviček Bachových esencí

Co řekly o kurzu mé klientky?

„Kurz byl pecka! 🙂 Dozvěděli jsme se, jak s Bachovkami pracovat i v každodenním životě, nejen při dlouhodobých problémech, ale i v případě trémy a podobných stavů. Teď už vím, jak svou duši podpořit. Nejvíce se mi líbil Míši skvělý přístup, a to, jak bere Bachovky jako “lék” na všechno a dává do všeho náhled z psychosomatického hlediska. Na každé videa jsem se moc těšila, vše bylo velmi příjemně a srozumitelně podáno, díky rozčlenění videí jsem se necítila zavalená tématem, byla tak akorát dlouhá. Také jsem byla ráda, za každou zodpovězenou otázku, i když jsi třeba měla v plánu se tomu více věnovat v dalším videu, tak jsi i tak na vše odpovídala i “s předstihem”.  Podařilo se mi namíchat lahvičku i svému tatínkovi, který přes mé velké překvapení prohlásil “Bachovky? Jo to prý funguje.” 😀 Jako velký přínos vidím to, že mě popostrčil k tomu, abych se více staralo o svou psychiku a o to, co doopravdy chci a potřebuji. Už se těším, až si zapamatuji, co která esence umí a budu je zvát do svého života.“ 

Lenka Krejčí

„Pokud chceš vědět, co jsou Bachovy esence a chceš se dozvědět – jak je používat, namíchat — a nemáš moře času…jasná volba je paní učitelka Míša. Zapálená, přesvědčená…vstřícná, milá a prostě nej.“ 

Anna Unger

„Kurz bych doporučila. Vzhledem k tomu, že mě Bachovy květové esence provázejí životem již rok a moc mi pomáhají, chtěla jsem jim více “nahlédnout pod pokličku” a naučit se pomoci si sama sobě. Doporučila bych každému, kdo by se chtěl vydat touto cestou. Celkové zpracování kurzu bylo perfektní, vše krásně a srozumitelně vysvětleno. Možnost zoom setkání rovněž super. Pro mě byl kurz velkým přínosem a jsem moc ráda, že jsem se do něj zapojila.“

Veronika Novotná

„Na kurzu mě nadchla Míša a její hluboké znalosti Bachových esencí. Její nadšení a láska k Bachovkám jsou nakažlivé. Videa jsou úžasná, Míša v nich vše vysvětluje srozumitelně a přidává spoustu příkladů ze své praxe. Mám chuť bachovky zkoušet a učit se díky nim i o sobě. Líbilo se mi, jak mě kurz pohltil, každé pondělí jsem se těšila na nová videa. Krásně přednesené, vysvětlené jejich použití, rozdíly. Vše s takovou láskou, jsem nadšená! Děkuji ti, Míšo, že jsem mohla být součástí.“ 

Ivana Bártlová

„Nevěděla jsem o bachovkách víceméně nic, jen mě tohle téma dlouho lákalo a teď co mám první miminko a řeším jeho spánek, jsem věděla, že tohle by mohla být cesta. Při vstupu do kurzu jsem si myslela, že se jen obohatím o toto téma v rámci znalostí. Proto jsem byla velmi mile překvapená hned při prvním týdnu, kdy z videí bylo zřejmé, že jsem dostala možnost se i naučit s bachovkami pracovat. Míša kurz pojala ovšem daleko víc do hloubky, než bych za kurzovné čekala, a tak jsem opravdu nadšená, že jsem mohla v prvním běhu kurzu být součástí. Co video, to mi brnkla do noty, protože od mala řeším spousty svých problémů, které se mi objevují stále i v dospělém životě. 

Velmi se mi líbilo propojení výkladu o Bachovkách s psychosomatikou a psychoterapií. Videa perfektní, srozumitelná, žádné zbytečné odborné názvy, součástí příklady z praxe – to je naprosto super pro pochopení, jak esence fungují.

Už se moc těším, až se do míchání pro vlastní potřebu pustím a kdo ví, kam se dostanu dál. Z celého srdce Míše děkuji, že kurzu vytvořila!!! Míša je neuvěřitelně krásná a charismatická žena, i kdybych se snad nic nového nedozvěděla, už její laskavý projev je pohlazením pro duši a je přesně ten typ člověka, kterého bych si přála mít ve svém okruhu přátel. Rozhodně kurz doporučuji, má smysl nejen pro vlastní použití esencí, ale dá se z něj čerpat i pro případné míchání ostatním lidem. Je srozumitelný, bohatý na informace a příklady z praxe.“ 

Adriena Balvínová

„Bachovky jsou velký zázrak v malé lahvičce. Líbí se mi umět si pomoci sám a hned. Kurz s Míšou mi přinesl nové možnosti, silnější propojení se sebou a pochopení svých potřeb a pocitů. Jsem za něj velmi vděčná. Spojení s přírodou je ještě mnohem silnější. Míša je skvělá a je vidět, jak Bachovky miluje. Dala do kurzu srdce a cenné letité zkušenosti.“ 

Miluška Mihalíková

„Kurz byl velmi přehledně strukturován, plný zajímavých informací podaných velmi jasným způsobem. I pro člověka, který Bachovky zatím téměř nezná, byl kurz velmi užitečný, je to skvělý úvod do této problematiky, mě osobně velmi zaujal a chtěla bych v Bachovkách pokračovat. Míša je skvělá lektorka, velmi dobře se ve svém tématu vyzná a veškeré teoretické informace velmi výstižně doplňuje praktickými příklady. Kromě přínosných informací si na celém kurzu velmi cením Míšina vedení a přístupu, její ochoty a láskyplné péče o nás, účastnice kurzu. Mně osobně to hodně vedlo i k zamyšlení se nad vlastními problémy a bolístkami, zvědomění si oblastí, které by potřebovali ošetřit, začala jsem o tom mnohem více přemýšlet u sebe i u svých nejbližších… Jsem moc ráda, že jsem mohla být součástí, celé téma Bachovek přináší spoustu prostoru pro vzájemné porozumění, pomáhání si a laskavost a vřele doporučuji dál.“ 

Marie Chválová

„Kurz Bachovek vnímám jako velice užitečný a smysluplný kurz. Získala jsem přehled o jednotlivých druzích kapiček a hlavně, na co je můžu použít, jak je míchat a pro koho jsou určeny. Podařilo se mi najít odpovědi i na svoje problémy a chci pomocí Bachovek pomáhat blízkým lidem kolem sebe s jejich životními problémy. Líbí se mi, že je to čistě přírodní cesta a oceňuji i jednoduché užívání a maximální užitek kapiček. Oceňuji hlavně Míši přístup v kurzu, že jsem v průběhu kurzu mohla klást otázky a na týdenním zoomu mi byly vždy zodpovězeny. Z kurzu jsem nadšená, ráda bych pokračovala dál, je to první kurz, který mě zaujal natolik, že jsem ho opravdu prošla úplně celý. Míšo děkuji.“ 

Jana Hohnová

„Pokud jsi už někdy slyšela o “Bachovkách” určitě do tohohle kurzu jdi! Stojí opravdu za to. Jsem Míše nejvíc vděčná! Poskytla mi možnost vrátit se ke mně samotné. A to díky “Bachovkám”, kterém mi míchala a stále míchá, ale teď díky kurzu mám možnost namíchat si je i sama. Konečně mám možnost pomáhat druhým. Poskytnout opravdovou pomoc, která jim pomůže. Pomoci mým dětem, aby si neprocházely tak těžkými situacemi, jako já. Poprvé jsem dokončila celý on-line kurz!“ 

Markéta Lenčová

„Kurz mě naprosto vtáhl, poslouchat videa a získávat informace bylo vlastně zábavné a nenásilně mě to donutilo udělat si čas jen pro sebe…  Přehlednost, dostatek srozumitelně podaných informací s přesahem, ale bez zahlcování. Terapeutický přesah kurzu! Míšin laskavý přístup a bezpodmínečné přijetí nás účastníc. Míša do kurzu jde s naprostou upřímností a její láska k Bachovkám je nakažlivá. Možnost se na cokoliv doptat, Míša vše ráda vysvětlí. Při kurzu jsem získala povědomí o Bachovkách a nový náhled na utřídění svých pocitů nebo těžkých situací, které řeším já nebo moji blízcí. Též důvěru a naději, že zlepšení je možné.“ 

Zuzana Marešová

“Objev svůj vnitřní klid
a hýčkej si ho každý den…”